Regulamin Gabinetu

Regulamin Centrum Rehabilitacji

 

1. Klient/Pacjent decydując się na zabieg w Centrum Rehabilitacji akceptuje regulamin gabinetu oraz akceptuje przepisy RODO.

 

2. Gabinet fizjoterapii wpisany jest do Rejestru Podmiotów Leczniczych oraz Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Gabinet nie świadczy zabiegów w ramach NFZ.

 

3. Pacjenci/Klienci proszeni są o przybycie pięć minut przed wyznaczoną godziną. Jest to czas potrzebny na rozmowę z terapeutą. Gabinet zastrzega sobie możliwość skrócenia zabiegu o czas spóznienia.

 

4. Rabaty na pakiety zabiegowe obowiązują wyłącznie po opłaceniu pakietu z góry przy pierwszej wizycie.

 

5. Gabinet nie zwraca pieniędzy za wykupiony karnet. Klient może zamienić wykupiony zabieg na inny jeśli kwoty pokrywają się lub za dopłatą.

 

6. Każdy zabieg z pakietu objętego rabatem może zostać odwołany/przełożony przez Pacjenta/Klienta na inny termin tylko po wcześniejszym poinformowaniu, minimum 4 godziny wcześniej. Gdy Pacjent/Klient nie zjawi się na umówionym zabiegu (lub poinformuje o nieobecności po umówionej godzinie, na którą powinien się pojawić w gabinecie) bez wcześniejszego odwołania, zabieg uważa się za wykonany.

 

7. Karnet zabiegów objętych rabatem ma ważność 3 miesięcy od dnia zakupu, po tym czasie przepada bez możliwości zwrotu pieniędzy.

 

8. Bon upominkowy ma ważność przez 3 miesiące, po tym czasie przepada bez możliwości zwrotu pieniędzy.

 

9. Karnet, którego nie może wykorzystać dana osoba może zostać przekazany komuś innemu.

 

10.Pacjent/Klient ma obowiązek rzetelnego informowania o swoich dolegliwościach, w razie wątpliwości co do stanu zdrowia powinien odbyć konsultację ze swoim lekarzem przed przystąpieniem do zabiegu.

 

11. Jeśli Pacjent/Klient mimo ostrzeżeń ze strony personelu Centrum Rehabilitacji dotyczących możliwych powikłań po wybranym zabiegu decyduje się na zabieg, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje (np. kilkudniowe zaczerwienienie cery, alergia itp.)

 

12. Centrum Rehabilitacji nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w poczekalni lub w gabinetach zabiegowych.

 

13. Centrum Rehabilitacji zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu klientom z aktywnymi infekcjami ( przeziębienie, grypa, inne stany zapalne). Nie obsługujemy osób nietrzeżwych.

 

 1. Klient/Pacjent wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę: „CRiPS” Centrum Rehabilitacji i Poprawy Sprawności Kacper Stepokura ul. Burskiego 6 w 12-130 Pasym, w celu niezbędnym do realizacji usług fizjoterapeutyczno-kosmetycznych.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. Klient ma prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  Pacjent ma prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  - Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowych ofertach promocyjnych oraz usługach i innych informacji handlowych za pomocą komunikacji elektronicznej, w tym w szczególności wiadomości sms oraz e-mail. Pacjent zgadza siś na:
  - Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących w celach handlowych i marketingowych.
  - Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących oraz informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej (sms, e-mail)w celu otrzymania informacji o terminie wizyty, jego zmianie lub odwołaniu wizyty.

 

 


Szczytno, 1.06.2018r
Kacper Stepokura
Właściciel

Telefon

+48 508-096-508

Email

crips.szczytno@o2.pl

Adres

ul. Stanisława Moniuszki 10

12-100 Szczytno